I Mistrzostwo o Puchar SKS “Bielik” i Zawody z Okazji Dnia Kobiet WMKS “Kormoran” – 11-12 Marca 2017

W miniony weekend tj. 11-12 Marca 2017 zawodnicy “Dziewiątki” uczestniczyli w zawodach w Dźwierzutach oraz Olsztynie.

W sobotę 11 Marca Filip KWIATKOWSKI oraz Sebastian MAJCHER wzięli udział w I Mistrzostwach o Puchar Sportowego Klubu Strzeleckiego Bielik w Dźwierzutach w strzelaniu szybkim.W konkurencji Pcz-10 (strzelanie szybkie) I miejsce zajął Filip KWIATKOWSKI oraz IV miejsce w konkurencji Strzelba gładkolufowa.

W konkurencji Psp-20 po ciężkiej walce (w dostrzale) o III miejsce Sebastian MAJCHER w klasyfikacji zajął V miejsce.

W niedzielę 12 Marca odbyły się zawody z Okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Warmińsko-Mazurski Klub Strzelecki KORMORAN w Olsztynie oraz Firmę Szkoleniowo-Usługową ALMAX. Rozgrywane były dwie konkurencje: Pistolet sportowy (Psp-20) ora Pistolet centralnego zapłonu (Pcz-20).

I Miejsce w konkurencji Pcz-20 oraz II miejsce w konkurencji Psp-20 zajął Rafał CIECHOWSKI.