Zawody Strzeleckie z Okazji Święta 3-go Maja.

3 maja 2019 r. na strzelnicy w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Wrzosowej odbyły się zawody z Okazji Święta 3-go Maja.
Organizatorami zawodów byli:
Klub Strzelecki “9mm” w Lidzbarku Warmińskim,
Warmińsko-Mazurski Klub Strzelecki Klub Sportowy ,,KORMORAN” w Olsztynie,
Firma Szkoleniowo – Usługową ,,ALMAX” w Olsztynie.
Do rywalizacji przystąpiło 57 zawodników w konkurencjach.

Pistolet sportowy – odległość 25 m.,2 serie po 10 strzałów do tarczy olimpijskiej TS-4, postawa z jednej ręki lub oburącz.
Pistolet centralnego zapłonu – odległość 25 m.,2 serie po 1  strzałów, do tarczy 23p, postawa z jednej ręki lub oburącz.
Karabin sportowy + strzelba gładkolufowa – strzelanie na czas do wyznaczonych celów.
Karabin centralnego zapłonu – odległość 100 m., do tarczy 23p, 10 strzałów w czasie 10 min.
Mimo obaw pogoda dopisała, dobre humory także. W trakcie ,,bojów” uczestnicy mogli odpocząć w ,,kąciku” rekreacyjnym przy ognisku piekąc kiełbaski, posilając się pyszną grochówką (przygotowaną przez Zajazd Wika). Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i zapraszamy na następne.
Pełny komunikat z zawodów znajduje się TUTAJ
Zdjęcia z zawodów znajdują się w Galerii