Oficjalne otwarcie nowej strzelnicy

10 września 2017 roku odbyło się oficjalne otwarcie strzelnicy Klubu Strzeleckiego KS 9 mm, która znajduje się w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Wrzosowej. Na ręce Prezesa Klubu Rafała Ciechowskiego Wójt Gminy Fabian Andrukajtis wręczył statuetkę i list w dowód uznania i zaangażowania włożony w budowę nowej strzelnicy.  Burmistrz  Miasta Jacek Wiśniowski życzył nam wytrwałości i sukcesów w dalszej działalności. Ponieważ  Starosta Pan Jan Harhaj nie mógł uczestniczyć osobiście w otwarciu strzelnicy, przesłał list który odczytał Pan Fabian Andrukajtis. Ceremonii przecięcia wstęgi dokonali Wójt Gminy  Fabian Andrukajtis, Burmistrz Miasta  Jacek Wiśniowski, Prezes Klubu  Rafał Ciechowski. Rozpoczęcie pierwszych zawodów zainaugurował Wójt Gminy wystrzałem ze strzelby.

Jak zawsze nie zawiedli nas chętni do uczestnictwa w zawodach. Do boju przystąpiło 40 zawodników. Jest to dla nas mobilizujące, że strzelectwo sportowe cieszy się zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta jaki osób przyjezdnych.
Wiemy,że w tym roku pogoda nie była łaskawa, ale nam użyczyła słońca, co na pewno było dodatkowym atutem zawodów.

Jak opisano w regulaminie, zawodnicy startowali w trzech konkurencjach Czas oczekiwania na strzelanie mogli spędzić przy ognisku piekąc kiełbaski.
Puchary i dyplomy zwycięzcom wręczył Pan Fabian Andrukajtis.
Mamy nadzieję, że mimo jeszcze ,,polowych” warunków uczestnicy zawodów wynieśli dobre wrażenia i ponownie staną do rywalizacji. Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach i zapraszamy na następne,które odbędą się 01 października 2017 roku.

Komunikat klasyfikacyjny z zawodów