Przeniesione na Styczeń -PUCHAR KLUBU KS 9mm – 5.12.2021r.

ZAPRASZA NA ZAWODY  O

PUCHAR KLUBU  KS 9 mm

Ideą zawodów jest zachęcenie do uprawiania sportu a w szczególności do doskonalenia umiejętności strzeleckich i rywalizacji w strzelaniu dokładnym z broni krótkiej bocznego i centralnego zapłonu. Zawody odbędą się 5 grudnia 2021r. o godz.9.00 w Lidzbarku Warmińskim na strzelnicy przy ulicy Wrzosowej.

Konkurencje:

1. Oś 100m. Karabin samopowtarzalny centralnego zapłonu (muszka, szczerbinka ) tarcza 23 p –  23 strzały z tego 3 najgorsze odejmujemy, czas 10 min.

2. Oś 25m. Pistolet centralnego zapłonu kal. 9mm., 23 strzały z tego 3 najgorsze odejmujemy, 10 strzałów tarcza 23 p i  10 strzałów – tarcza niespodzianka, postawa stojąca z jednej lub z obu rąk, czas 10 min.

3. Oś 50m. Strzelba Breneka. Tarcza 23 p 13 strzałów z tego 3 najgorsze odejmujemy, czas 5 min.

4. Konkurencja niespodzianka do tarczy specjalnej, pistolet centralnego zapłonu 9 mm., około 20 strzałów.

W każdej konkurencji do zdobycia puchary i dyplomy za miejsca I-III, oraz  puchar Klubu KS 9mm dla zwycięscy trójboju.

Opłata startowa 90 zł. za zawody.

Zawodnik powinien mieć ze sobą: ochronniki słuchu, okulary, luneta obserwacyjna. Broń i amunicja własna. Możliwość użyczenia broni i amunicji  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z organizatorem do 01.12.2021r. włącznie. (godz. 23:59)

W trakcie zawodów zapraszamy na poczęstunek przy ognisku.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i interpretacji niniejszego regulaminu.