Turniej strzelecki 20.07.2014r.

“Dziewiątka” zaprasza wszystkich małych i dużych na turniej strzelecki, który odbędzie 20.07.2014r o godz. 10.00 na strzelnicy przy ul. Olsztyńskiej. Osoby, które nie miały jeszcze okazji rozpocząć przygody ze strzelectwem, będą miały ku temu idealne warunki. Każdy z uczestników biorący udział w Otwartym Turnieju Strzeleckim będzie strzelał z następujących modeli broni:

1. Pistolet Margolin 5,6mm dystans 25m strzelanie do tarcz (jedna ręka) 3 strzały próbne, następnie 10 strzałów punktowanych
2. Pistolet Margolin 5,6mm dystans 15m strzelanie do tarcz 3 strzały próbne, następnie 10 strzałów punktowanych
3. Karabinek Toz 5,6mm dystans 50m strzelanie do tarcz 3 strzały próbne, następnie 10 strzałów punktowanych
4. Karabinek pneumatyczny konkurencja dla wszystkich naszych najmłodszych.

Będziemy przyjmować chętnych do członkostwa w „dziewiątce”. Wszystkie informacje na ten temat będzie można uzyskać na miejscu na zawodach. Nad bezpieczeństwem uczestników na każdym stanowisku będzie czuwał instruktor, zapewniając indywidualne szkolenie i opiekę. Główną ideą turnieju jest rozpowszechnianie strzelectwa jako formy spędzania wolnego czasu Najlepsi uczestnicy Turnieju Strzeleckiego otrzymają medale po zakończeniu Turnieju będą mogli postrzelać z dowolnie wybranych pistoletów i karabinów na osi 25 i 50 metrów oraz zapoznać się z różnymi rodzajami broni sportowej. Zawody będą rozegrane w dwóch klasyfikacjach. Konkurencje dla zrzeszonych z klubami strzeleckimi PZSS i LOK , która się rozpocznie o godz. 9,00 Konkurencja dla nie zrzeszonych, wszystkich miejscowych, jak i poza miejscowych uczestników, rozpoczęcie o godz.10,00. Organizatorzy turnieju zapewniają broń, amunicję, poczęstunek z grilla oraz napoje. Koszt turnieju 20 zł od osoby.