UROCZYSTE OTWARCIE STRZELNICY I ZAWODY O PUCHAR WÓJTA GMINY LIDZBARK WARMIŃSKI

Celem zawodów jest doskonalenie umiejętności strzeleckich i rywalizacja w strzelaniu z broni bocznego i centralnego zapłonu. Rozwój strzelectwa sportowego na Warmii i Mazurach.

Organizatorem zawodów jest Klub Strzelecki 9mm w Lidzbarku Warmińskim
www.ks9mm.pl
telefon: 604 274 446

Termin i miejsce zawodów: Zawody odbędą się 10 Września na strzelnicy otwartej przy ul. Wrzosowej w Lidzbarku Warmińskim o godzinie 10:00

Konkurencje:

  • Pistolet sportowy bocznego zapłonu kal. 5.6mm (odległość 25m, 5 min na strzały próbne, 20 strzałów do oceny) tarcza TS-2 postawa stojąc
  • Karabin sportowy bocznego zapłonu kal. 5.6mm (odległość 50m, 5 min na strzały próbne, 20 do oceny) zamknięte przyrządy celownicze, postawa leżąc z podpórki.
  • Karabin wojskowy centralnego zapłonu kal. 7.62×39 (odległość 100m, 3 strzały próbne, 10 strzałów do oceny) otwarte przyrządy celownicze, tarcza NT 23P postawa leżąc.

Broń i amunicja we wszystkich konkurencjach własna. W przypadku braku własnej broni istnieje możliwość skorzystania z broni organizatora (amunicja za dodatkową opłatą).

Uczestnictwo: Warunkiem uczestnictwa jest wniesienie opłaty w wysokości 15zł za konkurencję. Uczestnicy mogą wystartować w dowolnej liczbie konkurencji. W zawodach uczestniczyć mogą wszystkie osoby zainteresowane strzelectwem.

Klasyfikacja jest oddzielna dla każdej konkurencji. Miejsca I-III nagradzane będą pucharami, natomiast dyplomy będą od miejsca I do VI.

Organizator zapewni poczęstunek
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian i interpretacji niniejszego regulaminu.
Sędziowie odbędą strzelanie o godzinie 9:00