Zawody strzeleckie z okazji Dnia Kobiet 05-03-2017

W niedzielę 05 Marca 2017r. na strzelnicy miejskiej przy ul. Olsztyńskiej jak co roku zawodami uczciliśmy Dzień Kobiet. W zawodach brało udział 35 osób w tym 12 Pań. Zawody otworzył Pan Burmistrz Jacek Wiśniowski życzeniami dla wszystkich kobiet oraz wszystkim życzył samych dziesiątek. Odbyły się dwie konkurencje: Pistolet sportowy i Karabin sportowy liczone w klasyfikacji ogólnej dla kobiet i mężczyzn.

Kategoria kobiet:
1 miejsce Alicja Jóźwik z wynikiem 190pkt.
2 miejsce Angelika Mochniacz z wynikiem 178pkt.
3 miejsce Katarzyna Pisarek z wynikiem 178 pkt.
4 miejsce Monika Życzko z wynikiem 175pkt.
5 miejsce Jolanta Kwiatkowska z wynikiem 163pkt.
6 Paulina Dudkiewicz z wynikiem 155pkt.

Kategoria mężczyzn:
1 miejsce Rafał Ciechowski z wynikiem 194pkt
2 miejsce Mirosław Kurenda z wynikiem 190pkt.
3 miejsce Daniel Wolszczak z wynikiem 185pkt.
4 miejsce Marek Rutkowski z wynikiem 184pkt.
5 miejsce Artur Pastusiak z wynikiem 184pkt.
6 miejsce Marcin Kraft z wynikiem 182pkt.

W tym roku pogoda nam sprawiła psikusa ale dzięki uprzejmości prezeza MotoKlub Lidzbark Warmiński, który użyczył nam namiotów dla ochrony przed deszczem.
Zawodnicy mogli ogrzać się przy ognisku oraz zjeść pieczoną kiełbaskę zasponsorowaną przez „Zajazd Wika”. Dla Pań amunicję zapewniło Koło Strzeleckie „WARMIAK”.
Na zakończenie zawodów zostały wręczone dyplomy i puchary dla najlepszych przez Prezesa Ligi Obrony Kraju Stanisława Prewysz-Kwinto. Akcentem ze strony Pana Burmistrza była różyczka dla każdej Pani biorącej udział w zawodach.
W związku ze zbliżającym się świętem Dnia Kobiet wszystkim Paniom Składamy najserdeczniejsze życzenia a zawodnikom biorącym udział w zawodach dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne.

Komunikat klasyfikacyjny

Galeria zdjęć